O nas

Firma powstała na podbudowie działającej od 2007r. działalności „Elektro-Tech” w której zdobywaliśmy doświadczenie wykonując prace przy instalacjach przemysłowych i mieszkaniowych. Od 2009 rozpoczęła się powolna specjalizacja w serwisie agregatów prądotwórczych, liczne szkolenia i zdobywanie uprawnień serwisu gwarancyjnego. Zamiłowanie do wody nie dawało o sobie zapomnieć i coraz częściej zbliżaliśmy się do żeglarstwa współpracując z miejscowymi serwisami jachtowymi. Po latach doświadczeń różnych postanowiliśmy połączyć swoją pasję z dotychczasową pracą, jednak bez pośredników.

Naszym celem jest wykonywanie prac w sposób profesjonalny, w miarę możliwości szybki, ale jak zawsze, będąc fair wobec naszych klientów.

Zajmujemy się bieżącym utrzymaniem łodzi w zakresie prac elektrycznych, elektronicznych, układów napędowych opartych na silnikach Diesel’a.

Wykonujemy gruntowne przebudowy instalacji dostosowane do potrzeb i wymagań armatora.

Serwis układów paliwowych, wodnych, sanitarnych

Prowadzimy usługi opieki nad jednostkami pływającymi – mieszkasz daleko i rzadko bywasz na łodzi, ale chciałbyś aby zawsze była gotowa i zadbana? Zadzwoń, możemy zaproponować długotrwałe umowy serwisowe na korzystnych warunkach.

Okresowe przygotowanie jednostek, głównie polega na przygotowaniu do zimowania i do wodowania, wraz z usługą slipowania

Telefoniczne wsparcie armatora, kiedy nie bardzo wiadomo co zrobić a wakacje w pełni…